סיפורי הצלחה

הלקוחות שלנו עם שינוי מדהים!

השינוי הוא לא רק חיצוני אלא גם פנימי- הלקוחות שלנו לומדים לאכול הכל במידה הנכונה. לומדים להיפטר מהרגלי אכילה לא טובים ודפוסי התנהגות מכשילים. כך שיצליחו לשמר את השינוי שהשיגו לתמיד עם הכלים והידע שקיבלו בליווי שלנו.

ירדה 11 ק"ג

ירדה 5 ק"ג

עלה 5 ק"ג מסת שריר

ירדה 9 ק"ג

ירדה 14 ק"ג

ירדה 17 ק"ג

ירד 16 ק"ג

ירדה 23 ק"ג

ירד 14 ק"ג

ירד 14 ק"ג

ירדה 40 ק"ג

ירדה 10 ק"ג

ירדה 40 ק"ג

ירד 21 ק"ג

ירד 22 ק"ג

ירדה 7 ק"ג

ירדה 8 ק"ג

ירד 9 ק"ג

הלקוחות שלנו מספרים

״את יודעת טליה... אני בשלן וקונדיטור מקצועי. פעם שקלתי 135 קילו. ואז עשיתי טבעת והכרתי אותך דרך #####. אני לא איש של מתוק. ואת רוב הדברים שאני אופה אני כמעט ולא נוגע. אבל.. זה אבל גדול... למדתי שאם בא לי עכשיו עוגיה... מותר לי. לא יקרה כלום. זה יתקזז בספורט או בתפריט בארוחה הבאה. זה לקח כמה שנים. אבל למדתי לקחת עוגיה אחת ושזה יגמר בזה. למדתי לקחת פרוסת לחם אחת ולשים בטוסטר. ולא חצי כיכר. וזה שינוי שקרה לי בעיקר בזכות השינוי שעשית לי בראש. או עזרת לי לעשות בראש״

"יש לה דרך וזה הכי חשוב, ברגע שנופל האסימון ופותחים את הראש התוצאות מגיעות. עבודה מסורה ומקצועית לאורך הדרך. ממליץ בחום. מלאה בידע ונותנת מענה 100% לכול בעיה.."

" לאחר מלא דיאטות, נתתי צאנס אחרון לקליניקה של טליה וזו הבחירה האחרונה אבל הכי טובה שלי! תפריט מדהים ומותאם אישית שבו אני יודעת איפה אני יכולה לשנות בשביל לאכול מה שאני אוהבת, לצאת עם חברים, לאכול בחוץ, לאכול טעים ועדיין לעמוד בערכים! בקיצור, תוצאות מדהימות והיחס אין בכלל על מה לדבר!"

"טליה קפלן מקצועית, אמינה ופשוט מדהימה. בונה לך תפריט מותאם אישית, עם מחשבה ותמיכה בכל שינוי והחלפה ועם הרגשה של אורח חיים בריא ומפנק! עם תוכנית אימונים טובה וחזקה, שבסוף כל אימון את כבר מחכה לבא שיגיע.. מקשיבה תומכת בכל בעיה..."

" הצוות של טליה מדהים ומקצועי ברמות!! בזכותם הצלחתי להגיע לתוצאות הכי טובות שאפשר, ירדתי 13 ק"ג! הצוות זמין תמיד לכל שאלה שהייתה ועמד בהצלחה בכל האתגרים איתי ???? ממליצה באהבה!"

"מדהים טליה ! איך את תמיד מדוייקת ומדייקת אותנו! לא לאכול בבת אחת כי מחר לא יהיה או מחר אסור. מותר תמיד. וזה הזמן לשכוח מכל הדיאטות של העבר !!! לגמרי אצלך זה האושר, השליטה החופש לבחור ולהיות הגרסה הכי טובה של עצמנו ! זכיתי ????❤????"

"פתאום היכולת לבחור מה לאכול, פתאום להנות מאוכל, פתאום לאכול ברשות ולא באיסור והרשימה ארוכה ... כי זה שנים של הרגלים ששרטו, שנים של קבוצות רעות, תפריטים הזויים ועוד... אז בקיצור מה שאני באה להגיד זה : תודה תודה תודה לדיאטניות של הקליניקה על האור שהכנסתן לחיי !!!! לפעמים זה קצת מפחיד אבל בשביל זה אתן תמיד כאן עוזרות, תומכות ומייעצות ❤ כדי שאחר כך נדע להאיר את הדרך בעצמנו, תודה! "

"תודה לצוות הקליניקה!! ירדתי 8 ק"ג והכ חשוב למדתי איך לאכול נכון ולשלב את כל המאכלים האהובים עליי בתפריט! אין מקום שלא מחמיאים לי ובהלם מהשינוי שלי... וזה הכי כייף שיש.."

"טליה היקרה, החיבור איתך היה מידיי וכל כך כייפי... למרות שהכל היה אונליין קרה הבלתי יאומן (בשבילי). ירדתי 12 ק"ג!! את עזרת לי לשנות תפיסה ולדעת לחיות בשלום עם עצמי עם המשקל שלי ועם האוכל! אני יוצאת עכשיו לדרך בלעדייך עם ידע וכלים שהצילו אותי מהמרדף דיאטות המטורף שהייתי.."

"את יודעת שאני מעולם הכושר עם תעודות ותואר בתחום הזה, ובכל זאת לעולם לא הגעתי למקום שאני שלווה ומבינה בדיוק מה לעשות עם אוכל וכמה לאכול בלי להיות בלחץ ויסוריי מצפון. את לימדת אותי איך לשלב כל מאכל אהוב ולאכול בכיף בלי להלקהות את עצמי. ועל הדרך ירדתי 7 קילוגרם, בשבילי זה וואוו זה פחות ממה שהייתי בחתונה שלי.."

"לא האמנתי לפני חצי שנה שאני אהיה במקום שאני נמצאת בו היום. בזכות הליווי בקליניקה ירדתי 11 ק"ג והיד עוד נטויה!! תודה לך על האכפתיות וההקשבה. תודה לך על תהליך מדהים, בריא ועל כל מה שלימדת אותי.. "

"התחלתי את התהליך בקליניקה של טליה לאחר ניסיונות רבים לרדת במשקל, שנכשלו. בזכות הליווי בקליניקה סופסוף הצלחתי להשיל מעצמי את עודפי ההריון- כ9 ק"ג!! מחכה כל פעם מחדש לפגישה הבאה. תודה רבה"

"היי עכשיו הגעתי הביתה. שווה לנסוע שעתיים פלוס בכדי להגיע אליך ולקבל זריקת עידוד ומוטיבציה! את מאוד מסייעת ועוזרת, מקשיבה באהבה, מייעצת במקצועיות רבה. לא נותנת לי לצאת מהפגישה עם סימני שאלה או ספק. אני מאוד מרוצה וכולי אושר שיש לי תמיכה מלאה בתהליך!"

"טליה היקרה, סיימנו עוד מפגש בתהליך המעצים שאני עוברת! והיום אני יכולה לצעוק בקול גדול תווודה ענקית! במקביל לירידה במשקל אני מקבלת כלים עצומים! וכך אני חוזרת להאמין בעצמי, לשלוט ולהוביל את האכילה שלי מה שמאפשר לי חופש אמיתי!! תודה על הדרך המלמדת!!"